Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost
Vytvořte si webové stránky

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Projekt NetStranky.cz doporučuje

Hledat

 

Velikonoční šachový turnaj 2019

Ve středu 17. dubna 2019 se v salónku Hotelu Dukla ve Vyškově hrál Velikonoční šachový turnaj pro děti a mládež. Teno turnaj je součástí seriálu šachových turnajů pro děti a mládež ve školním roce 2018/2019. Celkem se prezentovalo 36 mladých šachistů, kteří byli rozděleni do dvou samostatných turnajů. V turnaji A hráli mladší žáci ročník narození 2010 a mladší. Ve druhém turnaji se představili starší žáci ročník narození 2003 a mladší. Vedle zástupců pořádajícího Sportovního klubu Vyškov si přijeli zahrát mládežníci z klubů Šachy Brankovice, Svornost Rousínovec a Sokol Nesovice.

V turnaji A hrálo celkem 22 šachových nadějí, nad kterými držel dohled rozhodčí Staňa Vémola. Bez zaváhání prošel turnajem Honzík Kotisa, i když měl v poslední partii i trochu štěstí. V této partii nevyužil svou převahu Rafael Provazník a se ziskem čtyř bodů obsadil druhé místo. Stejně jako Rafael uhrála čtyři body také Zuzanka Stará, která skončila na třetím místě.

V turnaji B zasedlo k šachovnicím 14 šachistů a šachistek. zde se zrodilo velké překvapení, když nejvýše nasazený Marek Hruška skončil až šestý. Celý turnaj po dobrém výkonu vyhrál Gabriel Provazník se ziskem 4,5 bodu. Na druhém místě se umístila jediná zástupkyně nesovického klubu Žaneta Odrazilová. Třetí skončil Patrik Pukowietz, který uhrál stejně jako Žaneta 3,5 bodu.

 

Konečné pořadí turnaje A (mladší žáci)

Konečné pořadí turnaje B (starší žáci)

Fotogalerie

 

Medailisté obou turnajů spolu s organizátory.JPG
Společné foto na závěr.JPG
Zaplněný salonek hotelu Dukla 35 hráči do 15 let, z toho bylo 8 dívek a 27 hochů .JPG
Získaný materiál přepočítává na svém prvním velkém turnaji teprve 5letá Šárka Majetičová, celkem získala pěkných 2,5 bodu.JPG

Komentáře

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma