Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Uzavřené online turnaje pro děti a mládež SK Vyškov

Příští turnaj se bude hrát ve středu odpoledne. Odkaz pro přihlášení do turnaje byl zaslan na email rodičů.

Středeční odpoledne patřilo online turnaji mládeže SK Vyškov.. V turnaji si zahrálo 8 mladých šachistů. Vyhrál Patrik Pukowietz, druhá byla Lucka Hlaváčiková a na třetím místě skončil Jan Snopek. Výsledky turnaje jsou na tomto odkazu: https://lichess.org/tournament/8lYF1kCo

V pondělním turnaji pro mládež SK Vyškov si dobrým závěrem zajistila vítězství Kristýna Dorazilová, která těsně porazila Patrika Pukowietze. Třetí skončil Adam Ulrich. Turnaje se zúčastnilo 12 mladých vyškovských šachistů, jejich výsledky najdete zde: https://lichess.org/tournament/57mBTPrY

První květnovou sobotu se hrál další uzavřený turnaj mládeže Sportovního klubu Vyškov. V turnaji, ve kterém si zahrálo jedenáct mladých šachistů, si nejlépe vedla Kristýna Dorazilová. Na druhém místě skončil Marek Pukowietz a třetí byla Lucia Hlaváčiková. Výsledky ostatních hráčů si můžete prohlédnout zde: https://lichess.org/tournament/s7AEUPVb

V 16. uzavřeném turnaji mládeže SK Vyškov vyhrála Kristýna Dorazilová. Turnaj hrálo 9 hráčů a výsledky najdete zde: https://lichess.org/tournament/8VulhpS2

V pondělí 27. 4. 2020 se po obědě hrál 15. uzavřený turnaj mládeže Sportovního klubu Vyškov. V turnaji, ve kterém hrálo 12 mladých hráčů, zvítězila Kristýna Dorazilová před Patrikem a Markem Pukowietzovými. Výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde: https://lichess.org/tournament/AROcscTJ

V sobotu 25. 4. 2020 dopoledne se hrál 14. uzavřený šachový online turnaj pro mládež SK Vyškov. V turnaji, ve kterém si zahrálo 15 mladých vyškovských šachistů, vyhrála Kristýna Dorazilová před Janem Kotisou a Patrikem Pukowietzem. Výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde: https://lichess.org/tournament/YG7n1lzw

Ve středu 22. 4. 2020 odpoledne se hrál další uzavřený šachový turnaj mládeže SK Vyškov. V turnaji těsně vyhrála Kristýna Dorazilová před Patrikem a Markem Pukowietzovými. Výsledky ostatních hráčů naleznete na tomto odkazu: https://lichess.org/tournament/aNYwyHmh

V pondělí 20. 4. 2020 se hrál 12. uzavřený online turnaj, který vyhrála Kristýna Dorazilová. Na druhém místě skončil Patrik Pukowietz. Třetí Marek Pukowietz si vybojoval třetí místo hlavně tím, že odehrál nejvíce partií ze všech (27 za hodinu a půl). Do turnaje se zapojilo 13 mladých šachistů. Ostatní výsledky jsou na tomto odkazu: https://lichess.org/tournament/nfotrtjH

11. uzavřený turnaj pro mládež SK Vyškov se hrál v sobotu 18. 4. 2020. V turnaji si zahrálo 14 dětí. S velkým náskokem vyhrála Kristýna Dorazilová před Patrikem Pukowietzem a Šárkou Pukowietzovou. Další výsledky najdete zde: https://lichess.org/tournament/9yfTXPhw

10. turnaj mládeže Sportovního klubu Vyškov hrálo 11 hráčů. V turnaji zvítězila Kristýna Dorazilová před Adamem Ulrichem a Markem Pukowietzem. Další výsledky jsou k nahlédnutí zde: https://lichess.org/tournament/zSlHZIZ6

Na velikonoční pondělí se ve 14:30 hod. hrál uzavřený turnaj mládeže SK Vyškov. V turnaji si zahrálo 15 mladých vyškovských šachistů. V turnaji zvítězila Kristýna Dorazilová před Patrikem a Markem Pukowietzovými. Pořadí na dalších místech naleznete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/whK0oDwp

V sobotu 11. 4. 2020 se hrál 8. uzavřený turnaj mládeže Sportovního klubu Vyškov. Pořadí na prvních třech místech: 1. Jan Kotisa, 2. Kristýna Dorazilová, 3. David Jabůrek. Hrálo 13 hráčů. Pořadí na dalších místech si můžete prohlédnout zde: https://lichess.org/tournament/5GQoyCyx

Ve středu 8. 4. 2020 odpoledne se hrál 7. uzavřený šachový turnaj pro děti a mládež SK Vyškov. V turnaji hrálo 10 mladých šachistů. Vítězství vybojoval Jan Kotisa. Druhá skončila Kristýna Dorazilová a třetí Marek Pukowietz, který stihl uhrát 19 partií za hodinu a půl. Ostatní výsledky naleznete zde: https://lichess.org/tournament/UZgysEJB

V pondělí 6. 4. 2020 se hrál další uzavřený turnaj pro děti a mládež Sportovního klubu Vyškov. Zúčastnilo de ho 11 hráčů. Nejlépe si vedl Patrik Pukowietz, který vyhrál před Kristýnou Dorazilovou a Adamem Ulrichem. Další pořadí je k nahlédnutí na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/5m5RvM92

V sobotu 4. 4. 2020 se hrál další uzavřený turnaj mládeže Sportovního klubu. V turnaji hrálo 16 děti. Pořadí na prvních třech místech: 1. Jan Kotisa, 2. Rafael Provazník, 3. Kristýna Dorazilová. Odkaz na výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/c8gcWQ4B

V dalším turnaji si vedl nejlépe Jan Kotisa, který zvítězil před Kristýnou Dorazilovou a Adamem Ulrichem. Další výsledky naleznete zde: https://lichess.org/tournament/gfqUBnuE

V ponělí 30. 3. 202 se hrál 3. uzavřený turnaj. Mezi 19 hráči byli nejlepší: 1. Gabriel Provazník, 2. Rafael Provazník, 3. David Jabůrek. Ostatní výsledky nalenete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/hMtSxmiv

Druhý turnaj se hrál v sobotu 28. 3. 2020 dopoledne. Turnaj si zahrálo 18 mladých šachistů našeho klubu. Pořadí na prvních třech místech: 1. Gabriel Provazník, 2. David Jabůrek, 3. Jan Kotisa. Výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde: https://lichess.org/tournament/YaZU0KCY

Ve středu 25. 3. 2020 se hrál první uzavřený online turnaj, určený pro děti a mládež, členy Sportovního klubu Vyškov. V první turnaj vyhrála Kristýna Dorazilová před Davidem Jabůrkem a Jakubem Malíkem. Kompletní výsledky turnaje naleznete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/T473iJ1B