Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

Open on-line turnaje v rapidu pro mládež SK Vyškov v listopadu 2020, výsledky a partie k přehrání.

Z důvodu omezení možnosti hrát šachové turnaje začal Sportovní klub Vyškov pořádat pravidelné on-line šachové turnaje. Hraje se na 7 kol švýcarským systémem v tempu 2x10 min. + 5 sek. na tah. Turnaje jsou určeny především pro děti a mládež, hrají se v internetové aplikaci lichess.org. každou středu a neděli od 17:00 hod.  Nehrající trenéři, rodiči, fanoušci a příznivci šachu mohou na odkazu turnaje  průběžně sledovat předvádění získaných vědomostí  účastníků turnaje v královské šachové hře. Po skončení turnaje jsou níže v odkazu uvedeny výsledky s možností přehrátí všech partií s podrobnou analýzou.

 Pro účast v turnaji je třeba být zaregistrován v této aplikaci (registrace v lichess.org. je bezplatná). Další podmínkou je přihlášení se do týmu SK Vyškov na tomto odkazu: https://lichess.org/team/sk-vyskov.  Do tohoto týmu přijímáme všechny hráče, i dospělé do Ela 1500,  kteří si s námi budou chtít zahrát.  Žádost o přijetí do týmu Vám potvrdím po zaslání identifikačních údajů (jméno, přezdívka v aplikaci, ročník narození a klub) na Vámi uvedený  email.
 
Poté je již možné se přihlásit do turnajů jen na  zaslaném odkazu v mé mailové zprávě pro každý turnaj, heslo pro vstup do turnaje je trvale SachyVyskov.
 
Vaši účast v turnajích potvrdí a také se těší Karel Hruška, řídící soutěže v on-line rapidšachu a předseda SK Vyškov.
 
(SV) Výsledky a partie k přehrání:
 
V neděli 1. 11. 2020 se hrál 6. turnaj, kterého se zúčastnilo 25 mladých šachistů. Výsledky a jednotlivé partie najdete na tomto odkazu: https://lichess.org/swiss/P7c43Ksv. Vítěz turnaje  se 100% bodovým ziskem 7/7, hráč s přezdívkou pedro090808, porušil dle poskytovatele podmínky služeb Lichess, jeho účet byl zrušen a z pořadí vyloučen.

Ve středu 4. 11. 2020 se hrál 7. on-line turnaj za účasti jen 14 hráčů, výsledky  a partie  najdete na https://lichess.org/swiss/UXS4SWYG.

V neděli 8.11.2020 se hrál 8. on-line turnaj za účasti  21 hráčů, výsledky i partie k přehrání  jsou na https://lichess.org/swiss/PIW2c1tl.

Ve středu 11.11.2020 se odehrál 9. turnaj  za účasti znovu 14 hráčů, pokud si otevřete  https://lichess.org/swiss/19S6AWhX  zjistíte při přehrání , že v mnoha partiích to za moc nestálo!

V neděli 15.11.2020 se hrál 10. turnaj za účasti  18 hráčů, výsledky a partie najdete na  https://lichess.org/swiss/withzPms

Ve středu 18.11.2020 se hrál 11.turnaj za účasti 17 hráčů, výsledky a partie najdete na https://lichess.org/swiss/EKbL3d2c.

V neděli 22.11.2020 pokračoval 12. turnaj za účasti 18 hráčů, veškeré údaje naleznete na https://lichess.org/swiss/wJWZXBpJ 

Až ve čtvrtek 26.11.2020 se hraje 13. turnaj za účasti 13 hráčů, další údaje si otevřete  na https://lichess.org/swiss/b8sGe6kx 

V neděli 29.112020 se hraje poslední listopadový turnaj https://lichess.org/swiss/KACH3H5g, zde najdete seznam přihlášených před turnajem a po jeho skončení samozřejmě výsledky a také partie 20 hráčů pro trenéry k přehrání.

Komentáře

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky