Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Online turnaje SK Vyškov

Na základě zájmu se budou konat internetové online turnaje každý den.  Odkazy na kterých se můžete přihlásit budu postupně přidávat v tomto článku. Heslo pro přihlášení do turnaje bude vždy stejné: SachyVyskov.

5. turnaj hrálo 28 hráčů. 1. místo Václav Šetina - ŠK Kuřim, 2. místo Delgerdalai Bayarjavkhlan - ŠK Staré Město, 3. místo Jan Kotisa ml. - SK Vyškov. Odkaz na výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/rBd0idOL

6. turnaj hralo 36 hráčů. 1. místo Delgerdalai Bayarjavkhlan, 2. místo Petr Novotný (Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov), 3. Kristýna Dorazilová. Odkaz na výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/x5rBJNqm

7. turnaj, který se hrál 23. 3. 2020 vyhrál Václav Šetina před Delgerdalaem a hráčem Einsteinnn. Do turnaje se zapojilo 39 hráčů. Kompletní výsledky naleznete zde: https://lichess.org/tournament/K7lbvyuI

8. turnaj skončil vítěstvím Delgerdalaia Bayarjavkhlana ze Starého Města, na dalších dvou místech se umístili bratři Zrůbkové z Grygova. Výsledky jsou na odkaze: https://lichess.org/tournament/0nCa0Adx

V jedenáctém turnaji vyhrál Delgerdalai Bayarjavkhlan, ze Starého Města který vyhrál všechny partie. Na druhém místě skončil Petr Novotný z Prostějova a třetí byl vyškovák Patrik Pukowietz.. Další výsledky naleznete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/ytqSxv0o

12. turnaj byl ovlivněn technickými problémy, kdy v průběhu turnaje padala aplikace a tak se mnoho partií nedohrálo a část hráčů odešla z  turnaje předčasně. Přehled odehraných partií je přístupný na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/D9Bn4wLz

Tak jako včerejší turnaj byl i nedělní turnaj ovliněn výpadky serveru. Odkaz na výsledky 13. turnaje je zde: https://lichess.org/tournament/evanbfIX

14. turnaj se hrál v pondělí 30. 3. 2020 a oproti oboum výkendovým turnajům vše probíhalo bez problémů s aplikací. Hrálo 22 hráčů a vítězství si vybojoval hráč Einsteinnn. Odkaz na výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/rkCAUxPm

V úterý 31. 3. 2020 si na 15. turnaji zahrálo 23 hráčů. Vítězství vybojoval Václav Šetina z Kuřimi.. Další pořadí si můžete zde: https://lichess.org/tournament/0E8oysGh

V 16. turnaji hrálo jen 14 hráčů. Další vítězství si připsal mladý reprezentant Starého Města Delgerdalai Bayarjavkhlan. Další pořadí nalzenete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/ALWgd1Zm

Také ve čtvrtek 2. 4. 2020 vyhrála Kristýna Dorazilová z Vyškova. Odkaz s výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/Tb69NchB