Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

Na závěrečném 3. srazu KPDM ve Vyškově byl vyzkoušen poprvé přenos partie on-line na web!

V Besedním domě ve Vyškově se v sobotu 18.2.2023 odehrál závěrečný 3. sraz KPDM

Poprvé byl vyzkoušen on-line přenos jen na 1 šachovnici, přehrát si 1 partii z 5. kola, 6. kola, 7. kola závěrečného soustředění můžete:

Online přenos z první šachovnice zde: https://view.livechesscloud.com/#214a7226-6997-4e12-ae1d-96cf0dddd05a

Třetí sraz se konal za účasti sedmi družstev z Jihomoravského kraje, protože družstvo Jezdci Jundrov A bylo ze soutěže vyloučeno.

Naše družstvo SK Vyškov B mělo problém se sestavením soupisky a po množství omluvenek se nám podařilo postavit tuto sestavu: 1. Gabriel Provazník, 2. Vladyslav Slava, 3. David Jabůrek, 4. Vitalina Slava, 5. Šárka Majetičová. Na tomto srazu nás čekala dvě utkání se dvěma nejvýše nasazenými družstvy ŠK Duras BVK B a Jezdci Jundrov B. Přestože naši hráči bojovali, nepodařilo se jim vyhrát ani jednu partii a obě utkání skončila poměrem 5:0 ve prospěch našich soupeřů.

Co se týká naší účasti v této soutěži, tak jsme si pro tento ročník nekladli žádné cíle, spíše šlo o zapojení hráčů, kteří nehrají 1. ligu mládeže a o to, aby získali další zkušenosti do budoucna.

Výsledky KPDM si můžete prohlédnout na tomto odkazu.   

 Fotogalerie z třetího srazu

 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky