Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Krajský přebor družstev mládeže - 2. sraz - Zastávka

V sobotu 15. prosince 2018 se hrála další tři kola Krajského přeboru družstev mládeže. Druhý sraz se tradičně konal v Dělnickém domě v Zastávce u Brna. I přes ranní sněžení se nám podařilo s opatrnosti dorazit do hrací místnosti včas. Naše družstvo nastoupilo v sestavě Marek Hruška, Robert Kudlička, Martin Kužílek, Jan Kotisa a Patrik Pukowietz. Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony. Ve čtvrtém kole hráli s družstvem Lokomotivy Brno C a celkem hladce jsme vyhráli 5:0. V pátém kole nás čekala Kuřim D. Zde se nám již tolik nedařilo a prohráli jsme 2:3 (body ziskali Patrik 1, Robert a Martin po půlce). V šestém kole nám to náš soupeř velmi usnadnil, protože obsadil pouze první tři šachovnice a i na nich naši kluci vyhráli (SK Vyškov - Lokomotiva Brno D 5:0).

V průběžném pořadí patří našemu družstvu krásné 4. místo se ziskem 10 bodů.

Poslední trojkolo proběhne 26. 1. 2019 v Hotelu Dukla ve Vyškově.