Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Dubnový turnaj pro děti a mládež

V pondělí 25. 4. 2022 se v Besedním domě ve Vyškově konal další oddílový turnaj pro děti a mládež. V dubnovém turnaji se představilo 15 mladých šachistů. Celkovým vítězem se stal Honza Kotisa. O jeho vítězství v turnaji rozhodla vzájemná partie s Adamem Ulrichem v posledním kole, kdy se bojovalo do poslední vteřiny. Na třetím místě se umístil Gabriel Provazník. Příjemným překvapením byl výkon Vojty Doležela, který byl nejlepším hráčem mezi mladšími žáky.