Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Červnový turnaj pro děti a mládež

V sobotu 12. 6. 2021 jsme uspořádali turnaj pro děti a mládež, který byl prvním turnajem po uvolnění proticovidových opatření. V Besedním domě ve Vyškově se sešlo 11 mladých šachistů. Pro některé to byl první živý turnaj po několika měsících, kdy se mohly hrát pouze online turnaje na internetu. Všichni účastníci si setkání tváří v tvář velice užili. V kategorii do 15 let byl nejlepší Patrik Pukowietz, který turnajem prošel bez ztráty bodu. Druhá byla Kristýna Dorazilová a třetí místo obsadil Gabriel Provazník. V kategorii do 10 let bylo pořadí následující: 1. David Jabůrek, 2. Lucia Hlaváčiková a 3. Marek Pukowietz. Turnaj byl přípravou na Krajský přebor mládeže v rapid šachu, který proběhne už za týden v Hodonicích.