Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

37. ročník Šachového loučení s uplynulým rokem se bude hrát online ve středu 30.12.2020 od 17,00 hod.!!!

Další 37. ročník tradičního turnaje v rapidu  Šachového loučení s uplynulým rokem letos odehrajeme z důvodu přijatých opatření kvůli koronavirové pandemii poprvé on-line.

Pozvánku na turnaj  si stáhněte v Souborech ke stažení , ale určitě budete muset provést registraci v hracím programu Lichess.org a také se přihlásit do týmu Sachy-Vyskov.  Uvítáme, když nám ve svém profilu na Lichess.org, nebo v textu přihlášky do týmu Sachy-Vyskov uvedete celé své jméno a u neregistrovaných hráčů v ŠSČR i rok narození!

Hráči  týmu Šachy Vyškov se již mohou také přihlásit přímo do turnaje https://lichess.org/swiss/jiN2Ek6D,  prosím nečekejte až na poslední chvíli!!! Po přihlášení máte stále možnost až do zahájení turnaje v 17,00 hod. se odhlásit. Ovšem nezapomeňte se také před začátkem turnaje aktivovat k odehrání 1. kola !

Níže v Souborech ke stažení najdete průběžně aktualizovaný seznam účastníků týmu Sachy-Vyskov dle  přezdívek s přiřazením jména a příjmení hráčů s jejich klubovou příslušností v ŠSČR a s uvedením věkové kategorie U8, U10, U12, U14, U16, U18, U20 a S65, S70, S75, S80 a starší.

Na velkou účast se těší pořadatelé.

Pozvánka na 37. ročník je též uvedena ve vyškovském vydání Deníku.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky