Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

Závěrečné zprávy z KPI, KPII JmŠS a OPI Vyškov po skončení sezony 2018/2019

Pro hloubavé statistiky přikládám 3 závěrečné zprávy z naší krajské a okresní soutěže. Vyškovský šachový oddíl MKS měl zastoupení po 1 družstvu v obou krajských soutěžích, áčko hrálo v KPI a béčko v KPII. V OPI Vyškov měli Vyškováci dokonce polovinu přihlášených družstev, z MKS Vyškov to byla  3 družstva a za SK Vyškov hrála 2 družstva. Jak se jim vedlo se můžete podívat v souborech pro stažení  v odkazu KPI, dále v KPII A a v OPI Vyškov. Samostatně přikládám článek s foto z OPI Vyškov.

 

Komentáře

[1]RadimVloženo 16.05.2019 15:27
Děkuji předsedovi za zveřejnění všech závěrečných zpráv. Dovolím si jako kapitán B zhodnotit uplynulou sezónu. Celý ročník soutěže považuji za mimořádně zdařilý. Celou sezónu se nám velice dařilo až na mírně pokažený závěr (hlavně remíza s Blanskem mě mrzela). Díky tomuto nám těsně uniklo 3. místo. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odpovědný přístup a docházku. Celou sezónu bych nazval "sezónou příjemných překvapení".
Jarek mě překvapil s jaku obětavostí hrál a nastupoval k jednotlivým partiím a až nepovedenou partii v Kuřimi dokázal eliminovat hrozby na první šachovnici 2/5. Radka splnila svůj předsezóní slib na 150% (odehrála 3 utkání)škoda nepovedené partie ve Sloupu 1/3. Jirka a jeho fantastický výkon 6/6 byl bez diskuze naprosto neuvěřitelnou pomocí v každém utkání. Radek zahrál také výborně 3,5/6. Zdeněk odehrál svoji černou sezónu (ve všech utkáních s černými figurami) se dolidním výsledkem 3,5/8. Jerzymu se letos příliš nedařilo, ale i přesto nezahořkl a nastoupil téměř ke všem partiím 3/8. Robi odehrál další výbornou sezónu, ve které mu prospěla změna zaměstnání (po novém roce nastoupil ke všem utkáním) jeho vysledek 3,5/6 s hráči s překvapivě vyšším ratingem než měl Radek na 4. šachovnici:-). Já jsem rád že se mi povedlo splnit svůj slib sobě, že budu hrajícím kapitánem a povedlo se mi nastoupit ve všech 9 utkáních- 5,5/9. Tomáš nastoupil taktéž ve všech kolech. Po fantastickém startu si v polovině soutěže vybral slabší chvilku, ale na závěr udržel více než 50% úspěšnost 5/9. Richardovi se letos taktéž moc nedařilo (asi v Rostexu pijí nějakou špatnou vodu:-)), ale jeho půl body byly v příslušných utkáních důležité. Pan Slepánek měl výborný výkon 3/4 škoda jen nepovedené partie ve Sloupu. David, který měl kapitánských starostí z céčka nad hlavu nastoupil pouze ke dvěma partíím, ale uhrál svůj standartní 100% výsledek 2/2. Milan měl zdravotní problémy a proto toho příliš neodehrál 1/2. Vzhledem k tomu, že základní sestava nastupovala téměř pravidelně, nebylo nutné povolávat jiné náhradníky. Tímto jim chci poděkovat za jejich trpělivost na telefonu, kdy čekali jestli nebudou potřeba.
Ještě jednou děkuji všem hráčům a přeji nám všem mnoho dalších úspěchů v příští sezóně.

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky