Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Uzavřené online turnaje pro děti a mládež SK Vyškov

Příští turnaj se bude hrát v sobotu dopoledne. Odkaz pro přihlášení do turnaje bude zaslan na email rodičů.

Ve středu 8. 4. 2020 odpoledne se hrál 7. uzavřený šachový turnaj pro děti a mládež SK Vyškov. V turnaji hrálo 10 mladých šachistů. Vítězství vybojoval Jan Kotisa. Druhá skončila Kristýna Dorazilová a třetí Marek Pukowietz, který stihl uhrát 19 partií za hodinu a půl. Ostatní výsledky naleznete zde: https://lichess.org/tournament/UZgysEJB

V pondělí 6. 4. 2020 se hrál další uzavřený turnaj pro děti a mládež Sportovního klubu Vyškov. Zúčastnilo de ho 11 hráčů. Nejlépe si vedl Patrik Pukowietz, který vyhrál před Kristýnou Dorazilovou a Adamem Ulrichem. Další pořadí je k nahlédnutí na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/5m5RvM92

V sobotu 4. 4. 2020 se hrál další uzavřený turnaj mládeže Sportovního klubu. V turnaji hrálo 16 děti. Pořadí na prvních třech místech: 1. Jan Kotisa, 2. Rafael Provazník, 3. Kristýna Dorazilová. Odkaz na výsledky turnaje: https://lichess.org/tournament/c8gcWQ4B

V dalším turnaji si vedl nejlépe Jan Kotisa, který zvítězil před Kristýnou Dorazilovou a Adamem Ulrichem. Další výsledky naleznete zde: https://lichess.org/tournament/gfqUBnuE

V ponělí 30. 3. 202 se hrál 3. uzavřený turnaj. Mezi 19 hráči byli nejlepší: 1. Gabriel Provazník, 2. Rafael Provazník, 3. David Jabůrek. Ostatní výsledky nalenete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/hMtSxmiv

Druhý turnaj se hrál v sobotu 28. 3. 2020 dopoledne. Turnaj si zahrálo 18 mladých šachistů našeho klubu. Pořadí na prvních třech místech: 1. Gabriel Provazník, 2. David Jabůrek, 3. Jan Kotisa. Výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde: https://lichess.org/tournament/YaZU0KCY

Ve středu 25. 3. 2020 se hrál první uzavřený online turnaj, určený pro děti a mládež, členy Sportovního klubu Vyškov. V první turnaj vyhrála Kristýna Dorazilová před Davidem Jabůrkem a Jakubem Malíkem. Kompletní výsledky turnaje naleznete na tomto odkaze: https://lichess.org/tournament/T473iJ1B