Návštěvnost

Šachoví mistři světa řekli

Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

Utkání 7. kola KP IIA se ve Vyškově nehrálo! Mini turnaj vyhrál Jirka Jireš. Doplněn dodatek Zprávy ze 7. kola a odvolání včetně dodatku ASK Blansko.

Po ranním telefonickém sdělení kpt. Blanska, že se k utkání 7. kola KP IIA jejich družstvo  nedostaví, se odehrál v HM MKS Vyškov mini turnaj v bleskovce. Zde si až v posledním kole v systému každý s každým vybojoval prvenství ziskem 5 b. ze 7 kol Jirka Jireš, za ním byla ale velká tlačenice 3 hráčů se 4,5 body ,  profíka Tomáše Čermáka, který přijel z Brna a vzal p. Jandla v Rousínově, jediného zástupce hostů Martina Senášiho, ten přijel vlakem z Přerova a jednorukého Roberta Kudličky. Navržený mode 18 kpt. hráčů domácích JJ s přídavkem omezených 3 vt. k základu 5 min. všem nevyhovoval,  ale turnaj se odehrál v pohodě do oběda a pak se odebrala trojka domácích sledovat další soutěž v biatlonu do restaurace Kojál.

Výsledky 7. kola jsou na Chess-Results.com i na svazových stránkách v sekci soutěže.

Zprávu z kola  i její dodatek najdete v příloze.