Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

Republikové soutěže jsou již zrušeny, průběžná aktualizace, nejnovější 16.1.2021 ze ŠSČR

Další přijatá opatření vlády zastavila všechny šachové aktivity mimo pořádání řady on-line turnajů na netu. V aktualizaci k 16.1.2021 na webu ŠSČR najdete informace k jednotlivým mistrovským soutěžím i předchozí články. ROZHODNUTO - Republikové soutěže družstev (Extraliga+1.a 2. liga) se v sezoně 2020/2021 hrát nebudou, jsou zrušeny.  O konání  krajských a okresních mistrovských  i nemistrovských soutěží rozhodnou příslušné krajské a okresní svazy. Budeme hrát, až bude mít PES 3?! 

Informace STK JmŠS ze dne 4.12.2020 s odkazy na nařízení rozhodujících  republikových  orgánů.

Informace v https://www.chess.cz/prosincovy-newsletter-pro-cleny-sscr/ 

Informace k soutěžím mládeže https://www.chess.cz/aktualne-k-soutezim-mladeze/

Ahoj všem kapitánům a jejich zástupcům,

šachisty toužebně očekávaný stupeň opatření dle PES 3 sice nastal, ale výklad pro zahájení šachových soutěží dosud nebyl upřesněn, viz článek STK JmŠS. V současné době se šíří 2. vlna koronavirové pandemie, jsou vykazovány nárůsty ve všech ukazatelích pro stanovení vyššího 4.stupně PES, také se projevuje vyhlášení karantény u velké části členské základny, oddíly ztrácí své hrací místnosti.

Výše uvedené důvody mě vedly k odložení začátku OP I. tř. družstev Vyškov až na příští rok 2021. Termíny kol Vám budou samozřejmě po umožnění hraní šachových soutěží včas oznámeny, budeme znovu začínat 1. kolem dle rozpisu.

Některá družstva mohou mít vhodné podmínky pro předehrání zápasu kteréhokoliv kola, záleží jen na dohodě kapitánů, výsledek utkání mi vždy pošlete!

Přeji všem hráčům lepší podmínky v této nelehké době, trénujte na netu a čekejte brzké zlepšení ve vývoji koronavirové pandemie!

Stanislav Vémola, řídící soutěže OPI Vyškov

P.S. Šachové loučení se na závěr roku 30. prosince hrát bude, ale s největší pravděpodobností on-line na Lichessu, tak se tam včas zadarmo  zaregistrujte a zahrajte si rapid na PC!! Vyškovská mládež hraje open turnaje již 3. měsíc, podívejte se na webu Šachy Vyškov.

 

Komentáře

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky