Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Návštěvnost

 

 Šachoví mistři světa řekli

  Alexandr Alexandrovič Aljechin:"

Pomocí šachů jsem si vypěstoval charakter, učí objektivitě, velikým mistrem se může člověk stát jedině tehdy, pozná-li své omyly, chyby a vady. Stejně tak je tomu i v životě.“
 

 

Play chess online
Počasí Vyškov - Slunečno.cz

Hledat

 

Mamutí M ČR mládeže se hraje v Koutech n. Desnou, on-line přenosy k dispozici!!! Aktualizace o partie Zuzanky a Radky.

V termínu 7.-14.3.2020 se odehrává v Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou  Mistroství ČR mládeže v klasickém šachu v kat. HD10, HD 12, HD 14, HD 16, také uzavřený turnaj juniorů a doprovodný turnaj se zápočtem na FIDE a samostatný národní Open se zápočtem na LOK.

Na mistroství máme  3 zastoupení z okresu Vyškov,  Zuzanka Stará ze Šachy Brankovice hraje v kat. D10 a její bráška Šimon Starý společně s nasazenou jedničkou a jejich trenérkou Radkou Slepánkovou hrají národní open. S průběžnými výsledky se můžete seznámit ZDE a velmi obsáhlé stránky pořadatele Vám poskytnou velký počet on-line partií, fotografií, a mnoho dalších zajímavých informací.

Seznam on-line přenosů

Partie k přehrání Zuzanky Staré (D10-7 kol) a Radky Slepánkové (národní OPEN-5 kol).

nsmail-1.jpg
nsmail-2 (3).jpg
nsmail-3 (3).jpg
nsmail-4 (2).jpg

Komentáře

[1]Staňa V.Vloženo 16.03.2020 13:03
Blahopřání Zuzance Staré za umístění na krásném čtvrtém místě v kategorii dívek do 10 let, příště se to bude již určitě medailově blýskat! Radka Slepánková také obhájila loňské vítězství v národním openu! A neměla to lehké, partie obou hráček si můžete přehrát v diagramu.

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© sachyvyskov.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky